Ochrana očí vnitřní - Cox II oční štít

K ochraně očí pacienta před laserem a IPL. Oculo-Plastic nabízí širokou škálu nerezových laserových štítů a nástrojů. Jejich antireflexní povrch rozptýlí laser a ostatní zdroje energie. Jsou sterilizovatelné, odolné a mají nízké nároky na údržbu.
 

Jsou navrženy tak, aby byly v souladu s oční bulvou, s klenbou až k rohovce. Zadní stěna a zaoblené hrany jsou vysoce leštěné pro zajištění pohodlí pacienta a bezpečnost během nošení, stejně jako při vkládání a vyjímání.

Bez objemné a těžké rukojeti, každý štít obsahuje přísavku pro snadné vložení a vyjmutí. Cox II, s přísavkou, je ideální pro operace očních víček.

 

Tloušťka Cox-II je 1 mm (tj. dvojitá tloušťka původního Cox)

Dodávají se ve čtyřech velikostech:

  • 21-261 extra malé, 22 x 19,5 mm

  • 21-262 malé, 24 x 21 mm

  • 21-264 střední, 25.5 x 22 mm

  • 21-266 velké, 26.5 x 23 mm

 

 

 


 

 

 

 Herálecká I 1577/6, 140 00  Praha 4 - Krč

medici-h@medici-h.cz

medici-h

 

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.)