Mikrolipokavitace (LESC)

Nová a zcela bezpečná technologie ultrazvukové liposukce

leták ke stažení zde          Katalog  PŘED a PO           Odborná publikace

 

 

Základní informace o technologii

 

Mikrolipokavaitace (LESC) pracuje se "studenou" ultrazvukovou sondou o průměru 2 mm přímo v tukové tkání. Bezpečnost zákroku je zaručena díky umístěním kavitační jednotky (30-40Khz) v rukojeti kanyly.

Teplota přímo na hrotu sondy je opuze 25 stupňů Ceslsia a nemůže dojít k tepelnému poškození pokožky a okolních tkání.  Zákrok je minimálně invazivní, lze ho provádět v lokální anestesii a trvá pouze 20 - 30 min. Down-time je minimalizován.

 

Jak funguje LESC?

Tumescentní roztok aplikovaný do oblasti určené k liposukci obsahuje přirozený zdroj mikrobublinek. Při infuzi roztoku jsou tyto mikrobublinky rozptýleny do tkáně a dostávají se mezi jednotlivé tukové buňky.

Kavitačním efektem je část tukových buněk poškozena (dochází k prasknutí membrány a obsah budněk je vyprázdněn do mezibuněčného prostoru a smíšen s tumescentním roztokem).

Dochází tak k emulzifikace části tukové tkáně, která je následně jemně odsáta aspolečně s tukovými buňkami, které nebyly kavitací porušeny. 

 

Další výhody mikrolipokavitace 

Díky pulzní multifrekvenci vyzařování ultrazvukové energie dochází k liftingovému efektu v ošetřené oblasti. LESC lze použít též pro efektivní odstanění celulitidy speciální kanylou s průměrem 1 mm.                                                                                                                         

 

 

  

 

                                                                                                                                                                    

Výhody LESC

  • Minimálně invazivní

  • Bezpečná

  • Liftingový efekt

  • Bez nutnosti celkové anestesie

  • Účinná i u zón se zvýšenou fibrózou (krk, záda)

  • Efektivní odstranění celulitidy

  • Cílené ošetření malých oblastí

  • Možnost ošetření i tukové tkáně uložené v povrchových vrstvách 

 

 

 

      


           

 

 

 Herálecká I 1577/6, 140 00  Praha 4 - Krč

medici-h@medici-h.cz

medici-h

 

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.)