Gyno Plus

Gyno Plus je inovativní plně elektricky ovládaná reinterpretace známého lůžka Lemi Gyno. Minimální výška (52 cm) a maximální výška (102 cm) zaručuje maximální přístup lékaře k pacientce.


Gyno Plus je vybaven ergonomickou bezešvou matrací s nastavitelnou opěrkou hlavy. Připojením odnímatelné nožní sekce lze flexibilně vytvořit lůžko pro ultrazvuková vyšetření.

Gyno Plus je dodávána s velkou vaničkou z nerezové oceli, která je určena na sběr organického odpadu. Vanička je nastavitelná a jednoduše odnímatelná.


Základní příslušenství:
- anatomická matrace
- stehenní opěry
- nerezová vanička
- boční madla
- držák papírové rolePoužití

Gynekologické a urologické diagnostické vyšetření, ultrazvukové vyšetření, kolposkopické vyšetření, menší chirurgické zákroky.

 

Dostupné barvy

ABS kryt motoru je k dispozici v šedé barvě. Čalounění je k dispozici v těchto barevných variantách: Flexo, Tundra, Stamskin.

Vzorníky uvedených barev:


Technické parametry:

Výška: od 51 cm do 102 cm
Úhel sklonu Trendelenburg: 0° - 36°
Úhel sklonu opěradla: 0° - 75°
Délka matrace: 129 cm
Délka matrace s opěrou pro nohy: 170 cm
Šířka matrace: 62 cm
Výška matrace: 12 cm
Otáčení v ose: 180°

 

Příslušenství

 

Dokumenty

 

 

 Herálecká I 1577/6, 140 00  Praha 4 - Krč

medici-h@medici-h.cz

medici-h

 

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.)