miminko1

Poporodní péče pro krásu a zdraví!

 

Navštivte také náš e-shop

 

Optimální návrat ke štíhlé postavě, pěknému zevnějšku a dobré fyzické kondici co nejdříve po porodu je důležitou součástí mateřství a rodinného života.

 

Po porodu se odehrává mnoho událostí, které radikálně změní život každé ženy. Na straně jedné je to období štěstí a euforie, na straně druhé se mnohé ženy obávají, že nebudou nadále vypadat atraktivně a přitažlivě jako dříve.

 

Pro co nejrychlejší návrat do formy je třeba dodržet několik zásadních pravidel. Je zcela nezbytné udělat si čas i sama na sebe. Najděte si čas na návštěvu fitness, kamarádek či kosmetického salónu a hýčkejte se alespoň dvakrát týdně.

 

K návratu do formy Vám pomůže i neinvazivním bezbolestné ošetření hloubkovou revitalizací REVITALAGE. V průběhu těhotenství pokožka ztrácí ve prospěch placenty vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a další výživové složky. REVITALAGE navrací správnou rovnováhu těchto komponentů a doplňuje jejich nedostatek.


   

revitamax-maminka

V čem spočívá tajemství revitalizace REVITALAGE?

 

REVITALAGE MASK je revitaliyační maska s kyselinou hyaluronovou. Okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel či jiných traumatických metod. Pro nejnovější bezbolestné revitalizační ošetření REVITALAGE francouzských laboratoří LYSEDIA je používána forma masky pro její okluzní efekt, který umožňuje průnik velkého množství účinných látek (cca 60ml), srovnatelného s pěti aplikacemi obličejové mezoterapie do celé plochy obličeje, krku i dekoltu.


Tajemství úspěchu masky REVITALAGE MASK se skrývá ve speciální směsi účinných látek mezi kterými nemůže chybět kyselina hyaluronová, mikrokapsle přírodního kyslíku, přírodní výtažek z červeného ženšenu, sojové proteiny, minerály, čistý vitamín C a další vitaminové komplexy. Nejdůležitější složkou je pak patentovaný Lysedine R (enzymový iontový katalyzátor) laboratoří LYSEDIA.

Ošetření REVITALAGE MASK regeneruje tkáně, zlepšuje hydrataci, stimuluje produkci kolagenu (kolageneze), zpevňuje elastinová vlákna a aktivuje obnovu fibroblastů

 

Pokud bojujete zejména s problémem strií a ztráty elasticity pokožky je i pro Vás správnou volbou revitalizační ošetření REVITALAGE MASK pařížských laboratoří LYSEDIA. Poporodní péče revitalizuje pokožku bříška, poprsí, boků a hýždí namáhaných a oslabených během těhotenství.

 

aplikacni-zony

Protokol poporodní revitalizační kúry lze aplikovat na všechny zóny vyžadující intenzivní péči a to včetně bříška či dekoltu.

Před aplikací revitalizační masky REVITALAGE MASK lze doporučit provést jemný peeling ACTIPEELING AG20 (v období kojení neprovádějte peeling poprsí) pro lepší absorbci aktivních látek do pokožky.

Poté aplikujte masku REVITALAGE MASK a nechte působit 25 minut. Po uplynutí této doby masku odstraňte jemným tahem směrem vzhůru. Dále stimulujte pokožku vitaminovým okysličujícím tonikem REVITALAGE LOTION S5. Nakonec aplikujte revitalizační krém s vysokým obsahem kyseliny hyauloronové REVITALAGE DAY CREAM. Pro optimální účinek revitalizační kúry REVITALAGE se doporučuje opakování každých 10 dní po dobu 2-3 měsíců.


Pro každodenní péči používejte ráno i večer na odlíčenou pleť hydratační a okysličující REVITALAGE LOTION S5 a následně hloubkově hydratující
a pečující REVITALAGE DAY CREAM.

 

Pro více informací navštivtě náš e-shop                Článek na PrimaŽena k nahlédnutí zde

 

 

 Herálecká I 1577/6, 140 00  Praha 4 - Krč

medici-h@medici-h.cz

medici-h

 

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Odborník ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, je osobou oprávněnou předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou poskytovat zdravotní péči.

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika (např. neindikované použití léku apod.)